Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
28°

Tartus arutatakse linnavõimu ja kogukondade koostööd

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

10. november / Kolmapäeval, 15. novembril algusega kell 16 toimub SPARK Demos (Narva maantee 3) Tartu vabakonna ja linnavõimu arutelu teemal “Kuidas edendada linnavõimu ja kogukondade koostööd?“

Arutelul otsitakse vastust küsimustele, kuidas ellu viia valimisprogrammides ja koalitsioonilepingus kirjapandud lubadused suuremaks kogukonna kaasamiseks, kuidas linnaruumi planeerimisel senisest veelgi rohkem inimesi kaasa rääkima saada, kuidas kaasavale eelarvele hoogu juurde anda ja kogu linnaeelarvet avatumalt koostada ning noori linna tegemistega paremini siduda.

Tartu linnapea Urmas Klaasi sõnul on kaasamise teemad Tartule alati olulised olnud. "Samas on siin kindlasti arenguruumi ja seni elluviimata plaane. Seminarilt loodame saada vabakonnalt värskeid mõtteid ja ideid, kuidas kogukonna ja linnavõimu koostöö veelgi parem oleks," lisas Klaas.

Osalema on oodatud Tartu aktiivsed kogukonnaliikmed – vabaühenduste esindajad, poliitikud, ametnikud ja muidu aktiivsed elanikud.

Arutelu juhib E-riigi Akadeemia vanemekspert Liia Hänni ning seda korraldavad E-riigi Akadeemia ja Tartu linnavalitsuse avalike suhete osakond.

Päevakava ja registreerumine: www.tartu.ee/arutelu-kogukondadega-nov2017

Seminar toimub projekti Interactive Cities tegevuste raames. Interactive Cities (interaktiivsed linnad) on URBACTi meetmest rahastatav projekt, mis keskendub linnade võimekuse arendamisele erinevate interaktiivsete kanalite kasutamisel. Projekti ühe lõpptulemusena valmib kõigil linnadel kohalik tegevuskava valitud suuna arendamiseks. Lisainfo: www.urbact.eu/interactive-cities

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 10.11.2017