Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartusse tuli mitu Kuldmuna

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Rattaringlus

21. märts / Eile, 20. märtsil toimunud Kuldmuna veebiülekandes anti üle auhinnad eelmise aasta silmapaistvamate lahenduste eest filmi ja raadio, disaini, reklaami, digi, üritusturunduse ning suhtekorralduse valdkonnas. Kuldmunasid jagus ka Tartu Linnavalitsusega seotud ettevõtmistele.

Näiteks sai infograafika kategoorias Kuldmuna Tartu loodav viidasüsteem (autorid Disainistuudio ja Stuudio Stuudio), mida on Tartu linnapildis praegu näha rattaringluse infotulpadel ja bussipeatustes.

Tartu uue viidasüsteemi visuaalse keele, graafilise disaini, sõnumite, sisutekstide, kaartide ja tootedisaini väljatöötamisel on lähtutud põhimõttest, et kõik viidad – ühistranspordi infokandjad ja rattaringluse tootemid suhestuksid linnaruumiga, oleksid silmatorkavad ja rakendaksid kaasava disaini põhimõtteid. Lähemalt.

Ürituse kommunikatsiooni valdkonnas said Kuldmuna ärifestival sTARTUp Day 2020. sTARTUp Day kommunikatsioonikampaania eesmärk oli tuua sündmusele üle 4000 osaleja, tugevdada festivali brändi rahvusvahelisel tasandil ning näidata Tartut kui atraktiivset keskkonda idufirmadele. Selle tulemusel tõi festival kokku 4400 osalejat 60 riigist, oodatust 41% rohkem piletitulu ning teenis enam kui 153 kajastust nii kohalikus kui ka rahvusvahelises meedias.  Lähemalt.

Kõik Kuldmuna finalistid.
Kuldmunade välja kuulutamise videoülekannet saab vaadata siit.

startuppday.jpg

viidasüsteem.jpg

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 21.03.2020