Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
19°

Tartut tutvustati Venemaa kaugemates linnades

SA Tartumaa Turism

Tartu tutvustamine

30. oktoober / 23. ja 24. oktoobril toimusid Eesti turismi võimalusi tutvustavad infopäevad Venemaa kaugemates linnades - Tšeljabinskis ja Tjumenis.

EASi Turismiarenduskeskuse korraldatud seminaridel tutvustati Eesti puhkevõimalusi kohalikele reisikorraldajatele ja ajakirjanikele.
Eestit tutvustati kui turvalist ja mitmekülgset puhkusesihtkohta. Lisaks Tartule ja Tallinnale tutvustasid oma võimalusi mitmed spaahotellid ja majutusettevõtted nii pealinnast kui teistest piirkondadest.

"Reisikorraldajatele suunatud kontaktüritused on üks kõige tõhusamaid kanaleid selleks, et piiratud vahenditega ääretul Vene turul õigete sihtgruppideni jõuda," rääkis Tartu linna turundusjuht Helen Kalberg. Ta lisas, et turismiturunduse aspektist on Venemaa Tartu üks peamistest sihtturgudest.

Sarnastel kontaktüritustel on SA Tartumaa Turism esindajad käinud regulaarselt nii Moskvas kui ka Peterburis. EASi Turismiarenduskeskuse Moskva esindaja Ilona Kbejaneni sõnul peitub Venemaa miljonilinnades suur potentsiaal ja maksevalmidus ning sealsed elanikud otsivad pidevalt uusi sihtkohti, kus pühi veeta. "Eestist üldjuhul teatakse vähe või mitte midagi, aga kohapeal rääkides ja näidates, kui mitmekülgne koht on Eesti puhkuseks ning lisaks veel olematu keelebarjäär – ja ongi uus atraktiivne sihtkoht kohalike reisikorraldajate jaoks olemas," sõnas Kbejan.

Lisainfo: Annika Ojasaar, SA TArtumaa Turism, turundusspetsialist ja projektijuht, annika.ojasaar@visittartu.com.

 

Viimati muudetud 30.10.2018