Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
12°
12°

Tulevikutegijad tulevad Tartumaalt

SA Tartu Ärinõuandla pressiteade

16. november 2017 / Täna, töövarjupäeva raames toimuval noortekonverentsil „Teed tulevikku, OKEI?!“ kohtuvad noored, et arutleda koos praeguste tegijatega, kuidas oma tulevikku paremini planeerida.

Konverentsi esimeses osas toimub inspiratsioonitund, mille raames jagavad oma kogemusi Eesti Teadusagentruuri turundusspetsialist Reimo Rehkli, Tartu Ülikooli teadur Triin Laisk-Podar ja Ruutu10 improteater.

Konverentsipäeva teises pooles on töövarjupäevale kohaselt noortel võimalik kohtuda erinevate erialade esindajatega ning uurida nendelt, mida praegune töö neile pakub ja milliseid isikuomadusi nõuavad erinevad ametid. Kohtumise käigus on noortel võimalik kohtuda nii karjäärinõustaja, päästeameti esindaja, IT-spetsialisti, kriminaalhooldusametniku, tantsuõpetaja, psühholoogi kui ka politsei esindajatega.

Tartu Ärinõuandla noorte ettevõtlikkuse projektijuhi Janeli Virnase sõnul on oluline, et noored oskaksid mõelda erinevate kogemuste saamise ja ka nende lahtimõtestamise peale, sest tänapäeva tööturul on hariduse kõrval kogemustel väga suur tähtsus.

Noortekonverents „Teed tulevikku, OKEI?!“ toimub juba üheteistkümnendat korda ja seda korraldab Tartu Ärinõuandla. Tartu Ärinõuandla on maakondlike arenduskeskuste võrgustikus noorte valdkonnas tegutsenud juba aastast 2006. Nende aastate jooksul on algatatud erinevaid projekte ja initsieeritud erinevaid Tartumaa noorte ettevõtlikkust toetavaid tegevusi.


Lisainfo:
Janeli Virnas
SA Tartu Ärinõuandla noorte ettevõtlikkuse projektijuht
5348 4685
janeli.virnas@arinouandla.ee

 

Viimati muudetud 16.11.2017