Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Uuenev Tartu Variku Kool kutsub huvilisi infopäevale

Uuenev Tartu Variku Kool

11. veebruar 2019 / Neljapäeval, 14. veebruaril korraldab Tartu Variku Kool infopäeva, kuhu oodatakse kõiki huvilisi uueneva kooli ning selle õppekorraldusega tutvuma.

Tartu Kutsehariduskeskuses toimuval infopäeval räägitakse lähemalt uueneva kooli õppetöö korraldusest ja eripäradest, õppekavast ning rohketest võimalustest koolis. Põhjalikumalt tutvustatakse ka õpikeskkonna kahte uuenduskuuri läbinud suunda – majanduse- ja kunstisuunda.

Lisaks uuele koolimajale avab sügisest uksed Tartu linna parimate sportimisvõimalustega Variku spordihoone, mis on õhtuti  kõigile huvilistele kasutatav ning mida infopäeval lähemalt tutvustatakse. Lisaks tuleb juttu uutest huviringidest ning koostööst erinevate huvikoolide ja -klubidega.

Tartu Variku Kooli direktori Peeter Kikase sõnul läbib maja põhjaliku uuenduskuuri. “Uue koolimajaga ei muutu ainult maja, sest traditsioonilise õppe ja õpetamise kõrval viime sisse uuendusi ka õppetöös,” lisab Kikas.

Külalisi oodatakse üritusele kohale kell 18 ning enne algust pakutakse kohvi ja suupisteid. Tutvustusega alustatakse orienteeruvalt kell 18.15. Üritus toimub Tartu Kutsehariduskeskuse auditooriumis, sissepääs on Piima tänavalt.

Ürituse leiab ka Facebookist

Lisainfo:
Peeter Kikas
Tartu Variku Kooli direktor
peeter.kikas@raad.tartu.ee
Tel 7361 678, 520 3179
www.variku.tartu.ee

Viimati muudetud 15.02.2019