Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Vahi tänava lõik on reedel liiklusele suletud

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Liiklusmärgid Foto: Ove Maidla

30. juuni 2022 / Asfalteerimiseks suletakse reedel, 1. juulil kell 9.00 – 17.00 liiklusele Vahi tn lõigus Künni - Vahi ja Kummeli - Nurme ringristmik.

Lähenedes Vahi teelt on võimalik sõita Vahi tn (Aruküla tee poolne), Kummeli tn, Nurme tn, Vahi tn (Narva mnt poolne). Tagasipööret ei ole võimalik teha. Lähenedes Vahi tänava Aruküla poolselt teelt on võimalik sõita Kummeli, Nurme, Vahi. Lähenedes Kummeli tn poolt on võimalik sõita Nurme, Vahi (Narva mnt poolne). Läbi pääseb ka Selveri parkla kõrval olevalt teelt.

Lähenedes Nurme tänava poolt ei ole Vahi ringile lubatud sõita. Lähenedes Vahi tn poolt (Narva mnt poolne) ei ole Vahi ringile võimalik sõita.

Bussiliinid

Bussiliin nr 4 ajutine teekond on Kummeli – Selveri parkla tee (vasakule) – Vahi (paremale) ja Vahi ringilt oma õigele teekonnale.

Bussiliin nr 8 ajutine teekond linnast väljuval suunal on Narva mnt – Kruusamäe – Kummeli – Selveri parkla tee (vasakule) – Vahi (vasakule) ja tagasi linna suunal juba õigel teekonnal.

Väljuval suunal ei läbita peatuseid Killustiku ja Mõisapargi. Killustiku asenduspeatus on Kruusamäe tänaval Raadi ja Mõisapargi asenduspeatus on Kruusamäe.

Töid teeb Roadwest OÜ. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab objektijuht Rainer Pill (tel 518 6449, madis@roadwest.ee).

Liiklusskeem

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 30.06.2022