Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-6°
-6°

Vahi tänaval algab 1. novembrist soojatorustiku ehitus

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

kaevetööde märk Foto: Juhan Voolaid

27. oktoober 2021 / Esmaspäevast, 1. novembrist algavad Vahi tänaval (Künni tn ja Vahi 24 vahelisel lõigul) soojatorustiku ehitustööd ja tänav suletakse lõiguti liikluseks. Muutub bussiliini nr 8 teekond.

Tööde järjekord:
1.11 alates kella 8.30st suletakse liikluseks Künni tn ja Vahi 24 vaheline teelõik, kus toimuvad freesimistööd. Kohalikele võimaldatakse läbipääs.
1.11 – 5.11 on liikluseks suletud Vahi tänav Künni ja Vahi tänava ristumisel. Töödega kaasnevatest liikluspiirangutest teavitatakse tööalaga piirnevate kinnistute valdajaid. Võimalusel tagatakse kinnistutele  juurdepääs.
1.11 – 14.11 on liikluseks suletud Vahi tänava Künni tänava ja Mõisa allee vaheline lõik. Töödega kaasnevatest liikluspiirangutest teavitatakse tööalaga piirnevate kinnistute valdajaid. Võimalusel tagatakse kinnistutele  juurdepääs.
15.11 – 26.11 on liikluseks suletud Vahi tänava Mõisa allee ja Vahi 24 vaheline lõik. Töödega kaasnevatest liikluspiirangutest teavitatakse tööalaga piirnevate kinnistute valdajaid. Võimalusel tagatakse kinnistutele juurdepääs.

Tööde tsooni sisenemiseks tuleb ehitajaga kokku leppida. Ümbersõiduna saab kasutada Narva mnt – Kruusamäe tn – Nurme tn.

Bussiliini nr 8 ajutine teekond on alates 1.11 kella 8.30 kuni 26.11 Narva mnt – Kruusamäe tn – Nurme tn ja vastupidi. Bussiliin ei läbi Killustiku ja Mõisapargi peatust. Killustiku asenduspeatus on Kruusamäe tänaval asuv Raadi peatus ja Mõisapargi asenduspeatus on Kruusamäe tänaval Kruusamäe peatus.

Töid teeb Giga Ehitus OÜ. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab projektijuht Margus Vares (tel 513 7578, giga@giga.ee; margus@giga.ee).

Liiklusskeem

 

Viimati muudetud 27.10.2021