Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Võru tänaval jätkuvad liikluspiirangud

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Teetööd Foto: Juhan Voolaid

21. juuni 2022 / Neljapäevast, 23. juunist kuni pühapäevani, 26. juunini on Võru tänav (Side tänava lähistel) liiklejatele suletud. Tööde alast on lubatud läbi liikuda liinibussidel ja operatiivsõidukitel. Tööde alasse võivad siseneda kohalikud ja ka prügiveoautod teenindamaks antud ala.

Soovituslik ümbersõidutee on väljuval suunal Võru – Kesk – Tehase – Tähe – Aardla ja siseneval suunal Aardla – Tähe – Vaba. Liiklusele on avatud ka Teguri – Võru ristmik.

27. juunist kuni 1. juulini on suletud teelõik Võru tn 59 – Side tänav. Tööde alast on lubatud läbi liikuda liinibussidel ja operatiivsõidukitel. Tööde alasse võivad siseneda kohalikud ja ka prügiveoautod teenindamaks antud ala. Soovituslik ümbersõidutee on siseneval suunal Võru – Sõbra – Tähe – Aardla ja väljuval suunal Aardla – Tähe – Vaba tn. Ümbersõiduna saab kasutada ka Teguri ja Tehase tänavat. Liiklusskeem

28. juunist kuni 2. juulini suletakse ka pool sõiduteed Väike kaare tänaval (Võru tänava ristmiku kõrval). Liiklusskeem

Töid teeb Giga Ehitus OÜ. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab projektijuht Margus Vares (tel 5137578, giga@giga.eemargus@giga.ee).

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 21.06.2022