Kirjutame koos liiklusheadust!
Hea tartlane!
Selle aasta kevadel pöörame tähelepanu liikluskultuuri edendamisele Tartu linnas. Meie jaoks on oluline, et kõik linnaruumis viibijad – nii autojuhid, ratturid kui jalakäijad, nii noored kui ka vanad, saaksid siin võimalikult turvaliselt ja üksteisega arvestavalt liigelda.
Seetõttu kutsume selle aasta kevadel ellu liikluskultuuri edendamise kampaania, et tõsta liiklejate teadlikkust nii liikluseeskirjadest kui ka liikluskultuuri headest tavadest. Soovime suurendada liiklejate vahelist empaatiat, tuletada meelde liiklusreegleid ning muuta Tartu liikluskultuuri paremaks.
Heade mõtete linnas loovad head liikluskultuuri head inimesed ja head teod. Ootame kõigi tartlaste arvamusi ja mõtteid, mis on need kirjutamata liiklusreeglid, mis Tartus liiklemist paremaks muudavad.