Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-1°
-1°

Konverentsitoetus

Siit leiate infot asjaajamise, toetus- ja arendusvõimaluste ning ettevõtluskeskkonna kohta.

Ettevõtluse arengu osakond
Küüni 5 II korrus, 51004 Tartu
736 1192
 

Toetus konverentside korraldamiseks Tartus

Tartu konverentside korraldamise toetuse eesmärgiks on suurendada konverentsidel osalejate arvel ööbimiste arvu Tartu majutusettevõtetes ja kasvatada Tartu kui konverentside toimumise koha tuntust.

 

Toetust taotletakse Tartu Linnavalitsuse taotluste esitamise ja menetlemise infosüsteemis. Taotleja saab olla era- või avalik-õiguslik juriidiline isik. Taotleja ei saa olla füüsiline isik, kohalik omavalitsus, kohaliku omavalitsuse hallatav asutus, valitsusasutus ega valitsusasutuse hallatav riigiasutus. Taotleja nimel saab taotlust esitada ka mitteallkirjaõiguslik isik ehk kontaktisik, kellel peab olema volitus. Volitusi saavad lisada äriregistris asutuse B-kaardile kantud isikud.

Toetuse saamiseks peab konverents toimuma Tartu linnas, konverentsil osalejate ööbimiste koguarv peab Tartu linnas olema vähemalt 100 ning konverentsi programmi kestvus vähemalt kaks järjestikust päeva.

 

Konverentsitoetuse taotlus konverentsile, mis toimub perioodil 1. jaanuar kuni 30. juuni, esitatakse linnavalitsusele hiljemalt eelmise kalendriaasta 1. oktoobriks, ja konverentsile, mis toimub perioodil 1. juuli kuni 31. detsember, hiljemalt 1. aprilliks.

 

  • Volituste lisamiseks vajuta siia.
    (Sisse logimisel tehakse päring äriregistrisse esindusõiguse leidmiseks ning vaadatakse, kas taotluste esitamise infosüsteemis on juba kuskil kehtiv volitus lisatud. Kui Te ei leia asutust valikute hulgast, siis Teil ei ole kehtivat volitust. Sel juhul palume pöörduda vastava asutuse juhatuse liikme poole volituse saamiseks.)

 

Täiendav teave: aso@tartu.ee

Foto: Maido Parv
Foto: Maido Parv

Viimati muudetud 13.04.2021