Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Konverentsitoetus

Siit leiate infot asjaajamise, toetus- ja arendusvõimaluste ning ettevõtluskeskkonna kohta.

Ettevõtluse arengu osakond
Küüni 5 II korrus, 51004 Tartu
736 1192
 

Toetus konverentside korraldamiseks Tartus

Tartu konverentside korraldamise toetuse eesmärgiks on suurendada konverentsidel osalejate arvel ööbimiste arvu Tartu majutusettevõtetes ja kasvatada Tartu kui konverentside toimumise koha tuntust.

Toetust taotletakse Tartu Linnavalitsuse taotluste esitamise ja menetlemise infosüsteemis. Taotleja saab olla era- või avalik-õiguslik juriidiline isik. Taotleja ei saa olla füüsiline isik, kohalik omavalitsus, kohaliku omavalitsuse hallatav asutus, valitsusasutus ega valitsusasutuse hallatav riigiasutus. Taotleja nimel saab taotlust esitada ka mitteallkirjaõiguslik isik ehk kontaktisik, kellel peab olema volitus. Volitusi saavad lisada äriregistris asutuse B-kaardile kantud isikud.

Toetuse saamiseks peab konverents toimuma Tartu linnas, konverentsil osalejate ööbimiste koguarv peab Tartu linnas olema vähemalt 200 ning konverentsi programmi kestvus vähemalt kaks järjestikust päeva.

Kõigil Tartu linnalt toetuse taotlejatel tuleb anda ülevaade keskkonnahoidliku tegevuse plaanidest. Taotlejatele on abiks “Keskkonnahoidlike sündmuste korraldamise juhend” ning keskkonnahoidliku tegevuse põhimõtted ja soovitused asutustele ja organisatsioonidele.

Konverentsitoetuse taotlus konverentsile, mis toimub perioodil 1. jaanuar kuni 30. juuni, esitatakse linnavalitsusele hiljemalt eelmise kalendriaasta 1. oktoobriks, ja konverentsile, mis toimub perioodil 1. juuli kuni 31. detsember, hiljemalt 1. aprilliks.

 

NB! 2024. a. kevadist taotlusvooru ei toimu

Konverentsi toetuse määrus 
Konverentsi toetuse taotlemine

Volituste lisamiseks tuleb logida linnaportaali.
(Sisse logimisel tehakse päring äriregistrisse esindusõiguse leidmiseks ning vaadatakse, kas taotluste esitamise infosüsteemis on juba kuskil kehtiv volitus lisatud. Kui Te ei leia asutust valikute hulgast, siis Teil ei ole kehtivat volitust. Sel juhul palume pöörduda vastava asutuse juhatuse liikme poole volituse saamiseks.)

Täiendav teave: [email protected]

Foto: Maido Parv
Foto: Maido Parv

Viimati muudetud 04.01.2024