Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Osakonna tutvustus

Kultuuriosakonna ülesanne on riikliku ja piirkondliku kultuuri-, spordi- ja noorsoopoliitika elluviimine Tartu linnas ja osalemine selle kavandamises. Kultuuriosakonnal on 9 allasutust - huvikoolid, muuseumid, raamatukogud, noortekeskused ja kultuurikeskus.

Kultuuriosakond
Raekoja plats 12, 51004 Tartu
736 1360
 

KO_kultuuriteenistus_tunnuspilt_0.jpg
Kultuuriteenistus

Teenistuse ülesandeks on linna kultuurielu koordineerimine ja suunamine. See tegevus toimub kultuuriürituste eelarve, ürituste ja tegevustoetuste lepingute ja koostööprojektide sõlmimise kaudu. Oluliseks põhimõtteks on avaliku, era- ja mittetulundussektorite vahelise koostöö soodustamine, teenistuse partneriteks on kultuuriosakonna allasutuste kõrval ka arvukalt kolmanda sektori ühendusi.

Vaata lähemalt
KO_noorsooteenistus_tunnuspilt_0.jpg
Noorsooteenistus

Teenistus koordineerib Tartu linna noorsootööd. Peamine rõhuasetus on noortekeskuste ning noorte- ja noorsootöö ühingute tegemistel. Noortespordi teemadega tegeleb kultuuriosakonna sporditeenistus, huvikoolide tegemised on kultuuriteenistuse hallata.

Vaata lähemalt
KO_sporditeenistus_tunnuspilt_0.jpg
Sporditeenistus

Teenistus koordineerib ja planeerib spordielu ja -tegevust Tartu linnas. Sporditeenistus teeb aktiivset koostööd üle 60 spordiklubiga. Nendest enamik tegeleb ka noortespordiga. Tihedamad sidemed on sporditeenistusel 38 spordiala esindajatega. Nende alade tegevust toetab ka Tartu linnavalitsus.

Vaata lähemalt

Viimati muudetud 07.12.2020