Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
12°
12°

13. aprillil toimub Tartu Sinilillejooks

11. märts 2019 / 13. aprillil alates kella 11st ootame Tartu raekoja platsile suuri ja väikeseid jooksusõpru Sinilillejooksule. Raekoja platsil näeb Kaitseliidu ja Kaitseväe tehnikat.

Kuni 12-aastased lapsed on oodatud jooksma tasuta Sinilillekese jooksudel ning kell 13 antakse start Sinilillejooksule. Sinilillejooksu pikkus on 3,2 km. Lisaks jooksule on võimalik igal soovijail end enne jooksu proovile panna sooritades kõikidele tegevväelastele kohustusliku 2019. aasta üldfüüsilise testi (loe lähemalt siit).

Iga osaleja saab hiljem endale Kaitseväe juhataja signatuuriga interaktiivse Sinilillejooksu diplomi koos oma testi tulemustega. Jooksude võitjaid autasustatakse unikaalse Sinilillejooksu medaliga.

Heategevuslik Sinilillekampaania tunnustab tervislikke eluviise ja kutsub kõiki Eestimaa inimesi liikuma ning läbi tervisespordi andma au neile meestele ja naistele, kes on rahvusvahelistel operatsioonidel Eesti julgeoleku eest seisnud.

Sinilillejooksult kogutud annetused suunab MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing toetamaks tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt ning veterane ja nende lähedasi. Täpsemalt saab 2019. aasta annetuste kohta lugeda annameau.ee.

Lastele mõeldud Sinilillekese jooksule panevad õla alla A. Le Coq, Bambona AS ja Selver. Samuti saavad stardinumbri alusel kõik väikesed jooksjad Aura Veekeskuse ujula, veepargi ja terviseklubi üksikpiletilt nädala jooksul pärast jooksu alates jooksu toimumise päevast 20% soodustust. Alla 5-aastaste laste puhul saab soodustuse saatja, sest kuni 5-aastased ujuvad Auras tasuta.

Taverna annab aga kõikidelt toitudelt ürituse päeval stardinumbri alusel 20% hinnast alla nii suurtele kui väikestele.

Tänavu aprillikuus viiakse Sinilillekampaaniat läbi juba kuuendat korda andmaks au Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele. Sinilillejookse viiakse läbi Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Kopenhaagenis ja Brüsselis.

Täpsem info ja jooksule registreerimine: http://annameau.ee/sinilillejooks/

Tule, anname veteranidele au!

Viimati muudetud 11.03.2019