Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Neljapäeval toimub Tartu eakate terviseolümpia

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

eakate olümpia 2016

11. oktoober 2017 / Neljapäeval, 12. oktoobril kell 11-15 toimub Tartu Ülikooli spordihoones, Ujula tn 4 Tartu linna eakate terviseolümpia. Pealtvaatajad on väga oodatud!

Juba viiendat korda toimuvale olümpiale on registreerunud 24 meeskonda.

Eakate terviseolümpia on meeleolukas seltskondlik rahvaspordivõistlus, kus 4-liikmelised võistkonnad võistlevad täpsuses, osavuses ja kiiruses. Eesmärk on aktiveerida ja motiveerida ka eakamaid tartlasi olema kehaliselt aktiivsed ja pakkuda neile võimalust omavahel võistelda. Võistlused ei ole keerulised ega nõua erilist ettevalmistust, pigem on tegemist lõbusa meelelahutusega.

Terviseolümpiale oodatakse väga ka publikut, kellel on võimalus lisaks võistlejatele kaasaelamisele saada osa tervisekontrollist ja tutvuda erinevate asutuste terviseteenuste ja -toodetega.

Terviseolümpial osalemine on nii võistlejatele kui publikule tasuta.

Terviseolümpia ajakava:

11.00-11.30 - avamine ja võistkondade tutvustus. Avasõnad Tartu linnapealt Urmas Klaasilt.
11.30-14.00 - võistkondade "kümnevõistlus"
14.00-15.00 - ühisvõimlemine olümpial osalejatele ja esinemine. Ühisvõimlemist juhendab Tartu Tervisekliiniku füsioterapeut Merlin Olveti. Esineb slackliner Yann VALAIS Prantsusmaalt.
14.30-15.00 - lõpetamine ja autasustamine.

Terviseolümpiat toetavad ning oma tervisetooteid ja -teenuseid tutvustavad Tartu Tervisekliinik, Apotheka Apteek, OÜ ITAK, Sentab Estonia OÜ. Terviseolümpiat toetavad ka Jalaexpert OÜ ja Maanteeamet.

Eakate terviseolümpiat korraldab Tartu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakond ning esmakordselt toimus see 2013. aastal.

Lisainfo: sotsiaal- ja tervishoiuosakonna tervishoiuteenistuse juhataja Piret Väljaots, tel 7361 321

Viimati muudetud 11.10.2017