Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Noorsootöö projekti- ja programmitoetuste taotlemise tähtaeg on saabumas

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Huviharidus Foto: Evelin Lumi

30. august 2021 / Kuni 1. septembrini (k.a) saab esitada taotlusi Tartu linna 2022. aasta eelarvest noorsootööprojektidele ja -programmidele toetuse taotlemiseks.

Noorsootöö valdkonna projekti- ja programmitoetuste taotlemise tähtaeg on 1. september. Toetuste taotlemisel eelmise aastaga võrreldes muudatusi ei ole.

Taotleja saab olla jätkuvalt juriidiline isik ning taotluse esitamine toimub veebileheküljel www.tartu.ee/kotoetused. Sellest aastast alates on noorsootöö valdkonna meede leitav kultuuriosakonna koondnimekirjast. Noorsootöö projektile või programmile toetuse saamise eelduseks on oma- või kaasfinantseeringu olemasolu vähemalt 25% ulatuses projekti kogumaksumusest. Taotluse kirjutamisel on abiks veebipäevik aadressil https://projektidprogrammid.blogspot.com/ ning määrus "Noorsootöö valdkonna toetused". Noorsooteenistus on samuti valmis taotlejaid nõustama.

Taotlusi hindab kultuuriosakonna juhataja moodustatud seitsmeliikmeline komisjon. Toetuse saamiseks peab taotlus hindamisel saama vähemalt 67 punkti, maksimaalselt on võimalik saada 100 punkti.

Eraldi tasub tähelepanu pöörata, et alates eelmisest aastast on üheks hindamiskriteeriumiks noorte eakohane kaasatus projekti elluviimisel.

Lisainformatsioon taotlemise kohta: Airi Park, airi.park@tartu.ee, 736 1353/ 5117426

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 30.08.2021