Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
14°

Tartu Kooliteatrite Festival 2019 kogub mälestusi

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

kooliteater

11. jaanuar / Tartu Kooliteatrite Festival, mis on Tartu linna õpilaste teatritruppide suursündmus, leiab aset sel aastal juba 25. korda.

Sel aastal on fookuses festivali minevik, olevik ja tulevik.

Veerandsajanda verstaposti ületamise puhul kogutakse aastate jooksul festivalil kas näitlejatena, lavastajatena, korraldajatena või muud moodi seotud olnud inimestelt pilte ja mälestusi ning kujundatakse selle põhjal festivali ajaloole tagasivaatav näitus, mida esmalt esitletakse festivali toimumispäevadel ning seejärel Tartu Noorsootöö Keskuse hoonetes.

Samuti käsitletakse festivali ajalugu ka festivalipäevi ja etendusi sissejuhatavates sketšides, mille loovad noored päevajuhid ise.

Festivali tulevikku vaadatakse lisategevuste raames, kus külastajad ja osalejad saavad avaldada arvamust, milline võiks olla festival uuel aastal.

Mälestusi oodatakse kuni 22. veebruarini lingil: http://lingid.ee/KTFM2lestus või e-posti aadressile helene.toomeoks@raad.tartu.ee.

25. Tartu Kooliteatrite Festival toimub 28.-31. märtsil Eesti Rahva Muuseumis. Festivali korraldab Tartu Noorsootöö Keskus. Sündmust rahastab Tartu linn.


Lisainfo:

Helene Toomeoks
Tartu Noorsootöö Keskus
Projektijuht
+372 53 037 733
helene.toomeoks@raad.tartu.ee

Viimati muudetud 11.01.2019