Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
12°

Tartu linn premeerib parimat tartlaste ideed Ajujahi konkursil 4000 euroga

Ajujaht

21. oktoober / Tartu linn premeerib Ajujahi konkursil osalevat parimat Tartust pärit ideed 4000 euro suuruse auhinnarahaga.

„Ajujahi“ 13. hooajale saab äriideid esitada 27. oktoobrini. Kolmkümmend parimat, kes pääsevad „Ajujahi“ arenguprogrammi, valib ekspertžürii välja novembri lõpuks. Edasipääsejad saavad otsepääsme „Ajujahi“ kiirendisse ja arenguprogrammi, mis lõpeb varakevadel. Hooaja võitja selgub „Ajujahi“ telesaates, mis paneb arenguprogrammi läbinud tiimid viimast korda proovile.

Ettevõtlusega ei ole kunagi liiga hilja alustada. Sestap kutsutaksegi ideid jagama nii noori kui elukogenuid, õppivaid ja töötavaid, aga ka neid, kel juba ettevõtlusega tegelemise kogemus tagataskus olemas, kuid kes soovivad karjäärimuutust. Osalevatele ideedele pakutakse teadmisi koolitustel, ekspertnõu annavad mentorid ning kõik ideed pannakse sisuliselt proovile. Lisaboonusena muidugi nähtavus – telesaate formaat annab võimaluse osalejale end tutvustada ja tuhandetele inimestele kaasa elada juba idee algfaasis.

Esita oma idee kodulehel www.ajujaht.ee 

Lisainfo:
Alo Lilles
Ettevõtluse arengu peaspetsialist
Tartu Linnavalitsus
Alo.Lilles@raad.tartu.ee

Viimati muudetud 21.10.2019