Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Ülikooli botaanikaaia XII aiapäev toimub 4. juunil

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia pressiteade

30. mai 2022 / Taas toimub kevadine botaanikaaia aiapäev, kus saab tutvuda põnevate taimedega ja kaasa osta oma lemmikuid.

Kevadine aiatööde aeg on käes ja hea on üle vaadata põnevad taimetrendid, küsida nõu aia pidamisel ja leida uusi taimekodanikke oma aeda. Järjekorras kaheteistkümnes, taimesõprade iga-aastane kokkutulek botaanikaaias toimub laupäeval, 4. juunil kell 10–15. Iga aiahuviline võib leida botaanikaaia aiapäevalt oma koduaeda täiendust.

Aiapäeval müüvad taimi mitmed taimekasvatajad. Sel korral on kohal: Ellen Rajatalu, Enno talu, Haideaed, Helle Treier, Helga taimeaed, Järvselja taimeaed, Kaevandi Aed, Karin Haav, Nõo Aiaäri, Nõrga talu, Mädapea mõis, Rebase talu puukool, Riho Teras, Rohelisepäikesemaa, Sommerista aed, Sulev Savisaar, Vanaema Aed, Viktors Goba. Ka Tartu Ülikooli botaanikaaed paneb välja valiku taimedest, mida saab kaasa osta.

Tartu Ülikooli botaanikaaia XII aiapäev toimub 4. juunil kell 10–15. Sissepääs aiapäevale on tasuta. Samuti saab külastada botaanikaaia kasvuhooneid ja näitust taimeillustratsioonidest Hispaania kuninglikelt ekspeditsioonidelt Lõuna-Ameerikasse. Kasvuhoonete ja näituse külastamine on botaanikaaia piletiga.

Lisateave aiapäeva kohta:

Katrin Mäeots
tel +372 5175957
[email protected]
 
Tartu Ülikooli botaanikaaed
tel 737 6180
[email protected]
www.botaanikaaed.ut.ee 

Viimati muudetud 30.05.2022