Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Toome Rotary Klubi toob Narva õpilased Tartuga tutvuma

Tartu linn Foto: Ragnar Vutt

1. juuni 2023 / Tartu Toome Rotary Klubi korraldab esmaspäeval, 5. juunil Narva gümnasistidele kooliekskursiooni Tartusse.

Ligi nelikümmend 10. ja 11. klasside õpilast koos õpetajatega tuleb Tartusse silmaringi avardama, õppimis-, töötamis- ja ettevõtlusvõimalustega tutvuma ning koos aega veetma.

Tartu Toome Rotary Klubi kontaktisiku Andrus Leppiku sõnul kutsus klubi Narva gümnasistid Tartusse missioonitundest. „Soovime tuua Narva noortele heade mõtete linna ja selle vaimsust lähemale, tutvustades Tartut kogu oma mitmekülgses ilus, Tartu pakutavaid võimalusi ning ühtlasi avardada tulevikku vaatavalt noorte silmaringi.“

Tartu linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakonna juhataja Kaili Ojamets räägib noortele Tartu ettevõtluskeskkonnast ja külastatakse tööstusettevõtet Metec.

Tartu vanalinna giidituuril räägivad atesteeritud giidid noortele Tartu ajaloost, arhitektuurist, loodusest ja Tartust kui Eesti teatri hällist, vaimsuse ja heade mõtete linnast.

Gümnaasiumijärgseid õppimisvõimalusi Tartus tutvustatakse Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudis ning külastatakse Ahhaa teaduskeskust ja vaadatakse teadusteatri etendust.

Lisainfo: Tartu Toome Rotary Klubimeister Andrus Leppik, tel 511 2987

Viimati muudetud 01.06.2023