Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Huvilised leiavad endale sobivad ruumid Tartu linna uuest ruumiportaalist

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

rahvatantsijad Foto: Tartu Linnaajaloo Muuseumid

9. oktoober 2023 / Tartu ruumide broneerimise portaali on koondatud linna hallatavate asutuste - muuseumide, raamatukogude, noorte- ja päevakeskuste ning koolide ruumid, võimlad, spordi- ja vabaajaväljakud, mida huvilised saavad üürida.

Www.ruumid.tartu.ee loob linlastele ja erinevatele huvigruppidele mugava keskkonna, kust leida enda tegevuseks vajalikke ruume ja kust saab ülevaate, milliseid ruume üldse Tartu linna asutustel pakkuda on. Portaalis on linna asutustes väljaüüritavad ruumid välja pandud koos kirjelduste ja kasutustingimustega, lisatud on fotod ning kirjeldatud ruumide ligipääsetavust. Juuresolevas kalendris saab kohe teha ka broneeringu.
Praeguseks on suve lõpul valminud uude keskkonda info üles pannud 26 asutust 33 erinevas hoones. Hetkel saab broneeringuid teha 74 ruumile.

Lisaks sellele, et huvilistel on kergem leida endale ruumi lauluringi, treeningu, koolituse või muu kokkusaamise korraldamiseks, võimaldab uus infosüsteem ka linnavalitsusel saada parema ülevaate oma ruumide kasutatavuse kohta.

 

Viimati muudetud 09.10.2023