Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linnas toimuv huvitegevus on koondatud kaardirakendusse

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Huvitegevused Tartus Foto: Nima Sarabi

14. september 2023 / Tartu linnas pakutavad huviringid erinevas vanuses linnaelanikele on leitavad ühtsest kaardirakendusest, kuhu on koondatud väljaspool üldhariduskoole toimuv huvitegevus.

Huviringid on jagatud spordi, teaduse, tantsu, muusika ja muu kultuuri valdkondadeks. Samuti saab otsida ringe sihtrühma vanuse, tegevuse keele, ratastooliga ligipääsetavuse või tasulisuse järgi. Kaardirakendus on leitav aadressil: huviharidus.tartu.ee

“Olen tõesti rõõmus, et tartlastel on väga lai valikuvõimalus huvitegevuse ja huvihariduse valdkonnas ning usun, et kooli- ja tööpäevaväliselt on mitmeid vahvaid võimalusi enda teadmiste ja oskuste arendamiseks,” ütles huvihariduse- ja huvitegevuse valdkonna juht Mari-Ann Saluste. “Aastate vältel on linnaelanikud kõige enam huvi üles näidanud erinevate spordi-ja liikumisalade vastu, kuid tegelikkuses on Tartu linna kultuuriharidus veelgi võimalusterohkem. Meil on mitmeid muusikastuudioid, kunsti- ning näiteringe ning järjest enam koguvad populaarsust keskkonna ja tehnoloogiaalased suunad, mis pakuvad tegevusi nii väikelastele, noortele kui ka täiskasvanutele,” lisas Saluste.

Kõigil Tartu linna huvihariduse ja -tegevuse pakkujatel on võimalik enda kohta infot kaardirakendusele panna läbi Tartu linnaportaali, kus tuleb täita andmekorje vorm.

Viimati muudetud 14.09.2023