Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kuulutame välja tunnustamiskonkursi Tartumaa HEA TEGU 2022!

SA Tartu Ärinõuandla pressiteade

tunnustamiskonkursi kontuuriga kellad Foto: Jaanika Iljas

6. oktoober 2022 / Tartu Ärinõuandla on koos koostööpartnerite Tartumaa Omavalitsuste Liidu, Kodukant Tartumaa ja Tartumaa Arendusseltsiga taas läbi viimas tunnustamiskonkurssi Tartumaa HEA TEGU 2022. Kandidaate saab esitada kuni 30. oktoobrini.

Kutsume märkama tegusaid ühendusi ja vabatahtlikke enda ümber! Samuti saavad vabaühendused ise esitada tunnustamiseks neid toetanud ettevõtteid ja ka kohalikke omavalitsusi, kui koostöö on olnud sisuline ja tulemuslik.

Esimest korda toimus Tartumaa tunnustamiskonkurss HEA TEGU aastal 2010 ning sellega soovime esile tõsta ja tunnustada neid, kelle teod muudavad meie kodukohta paremaks, kogukonda ühtsemaks ning kodanikuühiskonda tugevamaks.

Varasemad aastad on näidanud, et tunnustamiseks esitatud ühenduste eestvedajad on siiralt tänulikud, et nende tegevust oluliseks peetakse ja tunnustamiseks esitatakse – see annab jaksu ja indu tegevustega edasi minna. Ka ettevõtjad, kes igapäevaselt kogukonnas elavad ja piirkonnas toimetavaid ühendusi toetavad, on märkamise ja tunnustuse eest rõõmsad ning mõistavad, et ühine tegutsemine loob kogukonna jaoks uut väärtust ja paremat elukeskkonda.

Soovime leida ja tunnustada 2022. aastal silma paistnud ja innukalt tegutsenud aktiivseid kodanikuühendusi, vabakondlasi/vabatahtlikke, vabasektori toetajaid ja ilma projektitoetuseta sündinud tegu.  Palume kõigi abi nende üles leidmisel ja konkursile esitamisel!

Ettepanekute tegemise vormi leiab siit

Kandidaate saab tunnustamiseks esitada kuni 30. oktoobrini 2022.
Kõigis kategooriates tunnustatakse parimat meene  ja tunnustuskirjaga. Tunnustatavate valimise komisjonis osalevad lisaks Tartu Ärinõuandlale, Kodukant Tartumaa, Tartumaa Omavalitsuste Liidu ja Tartumaa Arendusseltsi esindajad.

Parimate välja kuulutamine toimub pidulikul tänuüritusel novembri lõpus, kodanikupäeva lähistel.

Varasemate aastate tunnustatuid ja tunnustamisürituse pildipanka saab huvi korral  vaadata siit.

Tunnustamiskonkursi läbiviimist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Lisainfo:
Kadri Pau
SA Tartu Ärinõuandla, MTÜ konsultant
tel. 742 8491 ja e-post: [email protected]

Viimati muudetud 06.10.2022