Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Linn ootab teateid kaunitest kodudest

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

aed Foto: Marika Saks

23. mai 2017 / Tartu linnavalitsus ootab tartlastelt kuni 31. maini teateid pilkupüüdvatest koduaedadest ja hästi hooldatud hoonete ümbrustest.

Taas on algamas kauni kodu konkurss.

Kaunilt kujundatud kinnistutest võivad teada anda nii omanikud ise kui nende naabrid või teised kaaslinlased. Esitatud kinnistute omanikele tehakse ettepanek konkursil osalemiseks ja hindamiskomisjon läheb objekte vaatama 7. juunil.

Konkursiga soovib linn tõsta esile Tartus asuvaid eeskujulikult heakorrastatud ja kaunilt haljastatud kinnistuid ning tunnustada nende omanikke või esindajaid.
Tiitel "Eesti kaunis kodu" antakse kuni kolmele Tartu linna kinnistule, mille aadress, lühikirjeldus ja fotod edastatakse Eesti Kodukaunistamise Ühendusele kinnistute omanike autasustamiseks Eesti Vabariigi presidendi autasu ehk tunnusmärgiga ning avaldamiseks raamatus "Eesti kaunis kodu".  Tiitel „Kaunis Tartu kodu“ või eripreemia antakse Tartu linna tasandil tunnustust väärivatele kinnistutele.  

Lisaks elamutele hinnatakse konkursil ka ühiskondlike ja ärihoonete ümbrusi.

Konkursil osalenuid tänatakse ja tunnustatakse linnapea pidulikul vastuvõtul, mis toimub traditsiooniliselt Tartu linna päeval, 29. juunil.

Teated ilusatest kodudest on oodatud e-posti aadressil [email protected] või telefonil 56 157 291.

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 23.05.2017