Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Mänguasjamuuseum tähistab 29. sünnipäeva suure perepäevaga

Tartu Mänguasjamuuseumi pressiteade

Mänguasjamuuseum tähistab 29. sünnipäeva suure perepäevaga

19. mai 2023 / Laupäeval, 20. mail kella 11–14 tähistatakse Tartu Mänguasjamuuseumi sünnipäeva superlaheda perehommikuga "LILLEKÄPA KARUPIDU". Muuseumi põhimajas toimuval sünnipäevapeol saab mängida ja meisterdada, keerutada õnneloosiratast, kallistada karusid, lasta endale näomaalinguid teha ning nautida maiuseid ühepäevakohvikus.

Muuseumi direktori Triin Vaaro sõnutsi on sel kevadel 29-aastaseks saav mänguasjamuuseum jätkuvalt nii suurte kui ka väikeste lemmikpaik. "Samamoodi nagu mänguasjamuuseum on meie külastajate meelest soe ja sõbralik, tahame selgi aastal korraldada peo, kus saab karudega kallistada, mõnusalt meisterdada ja mängida ning lihtsalt koosolemisest rõõmu tunda," lisab Vaaro.  

Sünnipäevapeo programm on mitmekülgne: muuseumis saab osaleda karude otsimismängus ja karude puutöötoas, keerutada õnneloosiratast ja lasta endale näomaalinguid teha, mängutoas toimuvad rallikarude ja karumaskide töötoad ning lisaks on muuseumis avatud ühepäevakohvik. Peole pääs on kõigile tasuta, kohvikus pakutavad pirukad ja koogid ning ka õnneloos on eraldi tasu eest. Ühepäevakohvikuga tuleb muuseumile külla Haga Perepagar.

Muuseumi põhimaja näitused aadressil Lutsu 8 on kõigile huvilistele tasuta avatud kuni 17.00. Muuseumiööl mänguasjamuuseum avatud ei ole. Kõigi teiste muuseumide kohta leiab info leheküljelt https://programm.muuseumioo.ee.

Lisainfo:

Marge Pärnits
Tartu Mänguasjamuuseumi arendusjuht
[email protected]
5136716
www.mm.ee 

Viimati muudetud 19.05.2023