Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Täiskasvanuid oodatakse jätkuvalt välitreeningule

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Treening Anne kanali ääres Foto: Riin Saaremõts

6. juuli / Igal esmaspäeval kell 18.30–20 toimuvad Anne kanali juures asuvas välijõusaalis tasuta välitreeningud täiskasvanutele.

Nii toimub järjekordne treening esmaspäeval, 9. juulil.

Välitreeningutele on oodatud nii algajad, kes vajavad esmaseid nõuandeid treeningutega alustamiseks, kui ka edasijõudnud, kes soovivad lisaks jõusaali võimalustele proovida treeninguid vabas õhus. Kõigile osalejatele leitakse võimetekohased harjutused ja sobiv treeningkoormus.

Välitreeningud toimuvad igal esmaspäeval aprillist oktoobrini, esimene treening oli 23. aprillil. Kokku toimuvad treeningud 26 korral ja kestavad kuni 15. oktoobrini. Treeningu ajal kell 18.30–20 on spordiplatsil füsioterapeut, kes õpetab vastavalt osalejate soovidele ja vajadustele kasutama treeningvahendeid, aitab korrigeerida harjutuste sooritust ning nõustab treeningkava koostamisel. Treeningul läbitakse soojendus, põhitreening ja lõdvestus.

Erinevalt eelnevatest aastatest ei pea treeningutele ette registreerima ning huvilised saavad treeninguga liituda jooksvalt. Väga karmide ilmaolude (paduvihm ja äikesetorm) korral jääb treening ära, sellest teavitatakse ka Tartu linna koduleheküljel ja Tartu linna Facebooki lehel.

Tartu linna rahalisel toel viib treeningud läbi SA Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut Marko Treier.

Lisainfo: Tartu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna tervishoiuteenistuse juhataja Piret Väljaots, tel 7361 321.

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 06.07.2018