Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
17°

SPARK Makerlab inseneeriakool ühendab põlvkonnad

SPARK Makerlabi pressiteade

Väike insener Foto: Elen Kontkar

27. september / Kes sügisõhtuti Narva maanteel jalutades Võidu silla poole suundub, võib SPARK Makerlabi suurtest akendest silmata arvukalt põnevil noori ja täiskasvanuid tegutsemas – inseneeriakool alustas hooajaga.

SPARK Makerlab inseneeriakool ühendab endas huviringid noortele ja kursused täiskasvanutele, laagrid ning ühiselt töökojas tegutsemise. Kui esimesed huviringid on juba alustanud, siis ukse taha ei jää ükski uus entusiast. Makerlab leiab piisava arvu huviliste korral võimaluse kas uute ringigruppide käivitamiseks või olemasoleva grupiga liitumiseks, seda vabade kohtade puhul. Lisaks huviringidele on liitujatele tagatud koht Makerlabi korraldatavates laagrites.

SPARK Makerlabi missioon on julgustada mitmekesist kogukonda põlvkondadeüleselt suhtlema, ühiselt looma, eksima, vigadest õppima ning oma oskusi teistele edasi andma. Just seetõttu on inseneeriakooliga liitunud lapsevanemad oodatud koos lastega töökotta meisterdama ja oma projekte ellu viima. Katsetuse korras on näiteks elektroonikaring Elektrolab suunatud nii noortele kui täiskasvanutele, kes saavad ühiselt õppida ja teadmisi jagada. Sügise jooksul plaanib SPARK Makerlab käivitada ka erinevaid kasulikke kursuseid vaid täiskasvanutele. Kõigile leidub midagi, tuleb vaid enda soovist märku anda.

Kõhklejatele pakub Makerlab võimalust tulla neljapäevaõhtuti kell 19.30-21.30 külla, et küsimusi esitada ja oma silmaga vaadata, millega töökojas ja huviringides tegeletakse. Lisainfot saab ka SPARK Makerlabi Facebookist ja kodulehelt www.makerlab.ee.

Lisainfo:
Pille-Riin Saarse
SPARK Makerlab
www.makerlab.ee
+372 5622 1560

Viimati muudetud 27.09.2018