Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linn andis huvihariduse ühingutele arengutoetust

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

huvitegevus Foto: Kristin Juurmaa

5. aprill 2023 / Tartu linn andis huvihariduse koostööpartneritele arengutoetust kokku 72 102 eurot. Toetust said 22 huvihariduse või huvitegevuse ühingut, millest 12 oli spordi- ning 10 muu huvihariduse valdkonnast.

“Tartu linna huvihariduse ja -tegevuse maastik on väga mitmekesine - linnal on üle 140 koostööpartneri. Arengutoetuse vajadus selles valdkonnas oli tuntav ning seda tõestas ka meetme populaarsus. Toetuse saajate seas oli nii spordiühinguid kui ka robootika, muusika ja rahvatantsuga tegelevaid ühinguid, mis viitab vajadusele võimestada mitmeid erinevaid tegevusvaldkondi, “ ütles huvihariduse ja –tegevuse valdkonnajuht Mari-Ann Saluste.  

Taotlusvooru laekus 53 taotlust ning kokku taotleti üle 230 000 euro. Taotlusi hindas valdkonna hindamiskomisjon. Teiste seas saavad toetust MTÜ Tervis ja Sport noorte iseseisva liikumiskultuuri arendamiseks Tartu linnas, Jalgpalliklubi Welco küttelahenduse energiatõhusamaks muutmiseks, Võimlemisklubi Rütmika uue võimlemisvaiba soetamiseks ning OÜ Arsis kellade kooli inventari uuendamiseks.  

Kõiki toetuse saajaid saab näha Tartu linna kodulehel.  

 

Viimati muudetud 05.04.2023