Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
21°

Veski spordi- ja puhkekeskuses avati väliujula

SA Tartu Sport pressiteade

Veski spordi-ja puhkekeskuse väliujula avamine 28.06.2018 koos Tartu Ujumisklubi laagrilastega Foto: Margit Saar

29. juuni / 2017. aasta suvel valminud ujumispurre Veski spordi- ja puhkekeskuse territooriumil sai tänavu juurde laienduse koos 4 ujumisrajaga.

Ujumisrajad on 25 meetrit pikad ning sobivad treeningute läbiviimiseks välitingimustes.

Veski spordi-ja puhkekeskus on alates 2006. aastast SA Tartu Sport halduses. Juba aastakümneid armastatud laagripaigana tuntud koht on meelepärane laagripaik paljudele lastele igal suvel ning sügis-talvel külastavad seda majutuskohta paljud suusatajad või talvelaagreid pidavad spordiklubid.

"Väliujula on väga suureks abiks Veski baasis just suviti laagerdavatele ujumisklubidele ning nende tublidele lastele" ütles SA Tartu Sport juhataja Eve Lill. "Oleme väga rõõmsad, et saime sellise suurepärase ujula valmis. Loodetavasti saavad siinsed ujumislaagrite lapsed nüüd juba suvel veelgi parema ettevalmistuse uueks hooajaks, sest üks asi on niisama ujumine järvevees või basseins, teine asi on see kui saad harjutada starte koos hüpetega ning ujuda õigel rajal" jätkas Eve Lill.

Väliujula ehitamist Veski spordi-ja puhkekeskusesse toetas Tartu Linn ning kasutati ka SA Tartu Sport oma vahendeid. Töid teostas Top Marine OÜ.

Väliujula asub Kaarna järvel Veski spordi-ja puhkekeskuse territooriumil ning on mõeldud kasutamiseks Veski baasis majutujatele.

Rohkem infot:
Eve Lill
juhataja
SA Tartu Sport
Telefon 508 6303

Viimati muudetud 29.06.2018